<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1126724177763831&ev=PageView&noscript=1" />
Anna Chalastra (Krasińska)

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠ - największej i najbardziej renomowanej grupy poradni żywieniowych w Polsce. Placówki te wyróżnia przede wszystkim bardzo wysoka jakość prowadzonych usług i wysoce zindywidualizowany system opieki nad pacjentem.

Każda poradnia należąca do sieci DOBRY DIETETYK℠ podlega ścisłej kontroli jakości prowadzonej przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia, w celu zachowania najwyższej jakości usług.


Przygotowywane w mojej poradni programy żywieniowe są indywidualnie dobrane do potrzeb pacjentów. Dostosowane są do ich trybu życia, pracy, jednostek chorobowych, nietolerancji pokarmowych, budowy ciała, poziomu aktywności fizycznej, wyników badań laboratoryjnych, upodobań kulinarnych itp.

Każdy przygotowany przeze mnie program jest starannie przemyślany, w związku z tym na jego przygotowanie pacjent czeka około tygodnia.

W związku z tym, że jadłospisy spełniają założenia zdrowej diety i pokrywają zapotrzebowanie na makro- i mikroskładniki pokarmowe nie ma konieczności uzupełniania ich o dodatkową suplementację. Suplementacja rekomendowana jest tylko w szczególnych stanach i chorobach.


Współpracuje z innymi dietetykami, lekarzami oraz specjalistami odmiennych dziedzin medycyny którzy pomagają mi rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nieustannie zdobywam i poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych, szkoleniach i wykładach organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe. Czytam również książki i publikacje naukowe o tematyce żywienia.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym utrzymuję stały kontakt z innymi dietetykami współpracującymi z siecią DOBRY DIETETYK℠ . Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Tworzone przeze mnie programy dietetyczne charakteryzują się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym ale także doskonałą jakością wydania. Przygotowywane są w formie obszernej książki w twardej oprawie. Dodatkowo każdy pacjent otrzymuje: biuletyn z ciekawostkami na temat zdrowego stylu życia, długopis, zakładkę, teczkę oraz książkę z tabelami kalorycznymi.

moja-poradnia/dlaczego-warto
POKAŻ